Martinka´s fanclub má právě 1257786669,8 členůCo je to martinka´s fanclub ?
Martinka´s fanclub sdružuje lidi všech pohlaví, věků, barev, národností, vyznání a vrstev, které dohromady pojí pouze fanatický obdiv k osobě jménem martinka v. Jeho historie sahá až do minulého tisíciletí, kdy několik učenců strávilo noc pod širým nebem a dne 29. srpna se jim zjevil anděl , který prorokoval příchod spasitelky, která omyje lidstvo od hříchů a několika vyvoleným zaručí nesmrtelnost. Opravdu se stalo od této chvíle se datují nové dějiny lidstva. Postava martinky v. je i dnes obepřena mnoha záhadami. Ti, co se sní setkali však mluví o "milém a inteligentním člověku, který si hned všechny přítomné získal svům šarmem a všeokozlujícím úsměvem".

K dnešní době je martinka´s fanclub zřejmě jediným mostem mezi propastnými rozdílem životů obyvatelů třetího světa a zámožných obyvatelů prvního světa. Počet členů je obrovský a neustále roste. Odhaduje se, že každou vteřinu přibude jeden člen.


Jak se stát členem?
Není nic snažšího! Stačí odeslat e-mail ve tvaru Ano, chci se opravdu stát členem slavného martinka´s fanclubu a připsat základní informace o sobě (věk, pohlaví, jméno, datum narození, email, bydliště, číslo bot, IQ, rozpětí palce a ukazováčku, konfekční velikost, oblíbený film, jméno matky zamlada a slohovou práci na téma "Proč mám rád/a martinku v." - min 15 vět ). My Vám obratem zašleme klubovou kartičku a zařadíme Vás do naší databáze.


Výhody členství v martinka´s fanclubu:
Každý člen klubu obdrží poukázku na na výběr zboží značky Puma, Nike a Adidas podle vlastního výběru v hodnotě 15 000 Kč,-. Zboží je možno si vyzvednout každou přestupnou neděli od 1 hod 23 min až do 1 hod 25 min místního času v pobočce č. 22356 na 598. ulici v Tehránu. Mezi další výhody klubu patří 110 % sleva na oblečení zn. Kenvelo nebo 67,5% sleva na jednorázové ubrousky od firmy Hartmann.