středa 29.prosince
Tak jsem se po 2 a půl letech překonala a hodila na net reportáž z Moldavy 2002. Je to mimořádný zážitek, Petro - užij si to...

sobota 25.prosince
Tak pro příště, milí přátelé: Moje velikost není L a moje oblíbené barvy nejsou vyblitě modrá a béžová...

čtvrtek 23. prosince
Můj nový počítač je dokonalost sama - ta barva! Ta rychlost! Těch 120 GB! A pro vás mám akorát překlad mé nejoblíbenější písně s vánoční tematikou v překladech >>

neděle 19. (fakt už?) prosince
Ti šťastnější z Vás si určitě všimli změny písničky, je to taková koleda od Hooverphonic - Mad About You. Ostatním snad Ježíšek nadělí repráky... Pro navození vánoční atmosféry tu je i reportáž o pochodu Sokolů - kdo nezažil, přišel o moc!

středa 15. prosince
Jsem teď neuvěřitelně vytížená, z noční šichty jdu na ranní atd... Výsledky nikde moc nejsou, i když vlastně jsme udělali skvělej plakát o Jiříkovi z Poděbrad. A byla jsem na pochodu se Sokolama! u-f-f-f-f...no,ještě se ozvu

pondělí 6. prosince
Dlouho jsem přemýšlela a vypadl ze mně takovejhle poklad - seznam dle mě správnejch a špatnejch názvů skupin... Tak jestli tohle nedoceníte, tak už nevim...

neděle 5. prosince
Tento týden obdivuju: Pixar (děkuju!), prohlížeč Opera (pryč s Explorerem!) a Tatabojs a jejich skvělé Šagali šagali z 1991. Vy můžete obdivovat nové překlady The Smiths >>

středa 1. prosince
To se nasmějete aneb vtip pro intelektuály:
"Nemáte zápis v trestním rejstříku?"
"Proboha! To se pořád ještě vyžaduje?"
(britský vtip o vstupu na australskou půdu)

sobota 27. listopadu
Podívejte se a uvěříte, že jsem opravdu někdy byla roztomilá - fotka týdne. A pak je tu nová vyloženě žertovná rubrika graf týdne. Automaticky se předpokládá, že se potrháte smíchy

středa 17. listopadu
Taky celý den přemýšlíte o demokracii?
Mám na Vás drobný dotaz: Jaké bylo vaše poslední koupené originální cdčko? U mě to je výběr The Doors, Vánoce 2001.

pátek 12. listopadu
Další skvělá fotka týdne k mému nejoblíbenějšího filmu. Také Vám všem doporučuju stránky wohnout.cz, poslech Nanoalba od Tata bojs a nechodit nikdy do tanečních.

pátek 5. listopadu
Jsem trochu nemocná (neptejte se jak) a tak dneska nemůžu pro svět udělat nic lepšího než vyměnit N.E.R.D. za Franz Ferdinand, osvěžit nejdůležitější hitparádu na světě a přidat trochu hudby do mé skromné sbírky.

neděle 31. října
Taky už vám od září chodí vánoční letáky? Trochu mě to mate a cítím se jako odpad společnosti, protože ještě nemám žádný dárek.

sobota 23. října
Po otázce týdne přichází foto týdne. To jsem objevila celkem náhodou, ale -nevímjakjetomožné- jsou na něm 3 z mých nejoblíbenějších skupin. (Poznáte někdo alepspoň 1?)

úterý 20. října
Otázka týdne: Taky vám přijde divný pít coca-colu z hrnku?
A aktuálně skoro-dokončuju jedny moc zajímavé zeměpisné stránky - víc příště.

neděle asi 17. října
Taneční mě ubíjí, včera jsme porazily Postoloprtský 11(haha):4. Mám novou oblíbenou skupinu - The Smiths, internet nejde. Mám vypalených svých prvních 7 mp3, mám šaty pro basketbalistku.

neděle 3. října
Včera jsem shlédla - no spíše dokoukala - jubilejně druhý horor ve svém životě - Úsvit mrtvých. No nezaslouží si to potlesk?

pondělí 27. září
Tak teď jsem tý tělocvikářce dobrá, každou hodinu mi nabízí zápis jen za to, že existuju a dneska jsem musela běhat ďábelskou kombinaci 800+400+200 metrů. (I když jsem navrhovala maraton)

sobota 25. září
Ten internet furt nějak neběhá, otřes po 1. tanečních se po včerejšku rozhodně nezmenšil, pracně sháním cd Franz Ferdinand a Keane, venku občas prší (miluju diskuse o počasí!) a mně je zima.

neděle 18. září
Ještě teplá reportáž z nejotřesnějšího fesťáku roku - Taneční - Maloměsto se baví v událostech a pak nějaké nové textíky v překladech. To nej pro sobotní podvečer.

čtvrtek 16. září
To, že nepíšu by se snad dalo omluvit, když víte, že mi tata přestřihl drát od netu, zítra musim do těch trapnejch tanečních a k tomu ještě občas musim do školy. Horší už to nebude.

neděle 29. srpna
Před 31 lety byla vyrobena milióntá Škoda 100, ještě předtím začlo SNP a narodil se Michael Jackson a jen tak mimochodem mám dneska narozeniny...

sobota 28. srpna
Prosím nevíte někdo, kdo pouští hudbu v OBI? Kdo je schopný pustit těm kutilům Blur, Chumbawambu, Coldplay, Shakiru (trapná, ale malá chyba) a Gorillaz za sebou?

středa 26. srpna
Ne že by jste mi za tenhle článek radostí utrhali ruce, ale já jsem prostě musela napsat o svém famózním, dokonalém, akčním snu...>>

sobota 21. srpna
Napínavá a jak je mým dobrým zvykem i s citem napsaná reportáž o natáčení filmu Návrat Růžového Pantera z pohledu (zatím jen) řadového komparzisty.

středa 18. srpna
Jediné, na co čekáte je tu: seznam všeho, co chci k narozeninám.

neděle 8. srpna
Vrátila jsem se z Itálie, na zádech hrůznej ornament vytvořený dvouma druhama střihově absolutně odlišnejch plavek. Ale o tom víc jindy, zítra zas někam zmizím.

úterý 20.července
V překladech na vás čekají pěkné nové překlady od Pulp. Jsou to moje nejoblíbenější texty a doporučuju je číst bez hudby a radši v originále. A taky je tu něco novýho k poslechu >>

neděle 18. července
Dnešní program: kompletní aktualizace. viz např. martininy úchvatné překlady, martinina úchvatná hitparáda a hlavně už konečně novinky z (dokonce) letošního roku!

sobota 17. června
Díky za všechny ty gratulace k mému svátku. V některých případech jsem ani netušila, že vůbec víte, že existuju...

čtvrtek 1. července
Dnes je tomu přesně 10 let, co žiji v tomto malebném a kulturně rozvinutém městečku.

neděle 27. června
Všemi napjatě očekávaná fotoreportáž z Mezi plotů je konečně tady a podle prvních ohlasů má být lepší než všechno, co jste dosud četli vyjma mých ostatních článků.

čtvrtek 10. června
Ta krásná nová písnička je od N.E.R.D. - mojí nové oblíbené skupiny.

čtvrtek 10. června
Pokud snad někteří z vás nebyli na koncertu Paula McCartneyho, můžete si v událostech přečíst, o co jste přišli.

neděle 6. června
...A pokud opravdu budu mít neuvěřitelné množství času, tak se dozvíte, jak to vypadá, když někdo ve dvě v noci tančí na Olivera Twista.

sobota 5. června
Brzo se tu objeví napínavá fotoreportáž z Mezi plotů. Ano - hádáte správně. Čeká Vás spousta zřetelných hlav lidí, které neznám a spousta nezřetelných obrysů kapel, které znám.

sobota 29.května
Dneska vůbec nic nestíhám, protože zítra je co? No přece Mezi ploty festival. Jinak moc díky za to neuvěřitelný hafo gratulací, co jste mi poslali, když už mám za čtvrt roku ty narozeniny. Fakt si toho cenim.

neděle 16.května
Pěkňoučký článek na Vás dnes čeká v rubrice události, kde se dozvíte, co si opravdu, ale opravdu myslím o té soutěži, jak se to jen jmenuje...Jo! Česko hledá Superstar nebo tak nějak...

pondělí 10. května
Ptáte se, proč mám důvod k nespoutanému veselí? Protože zítra nejdu do školy, pozítří taky ne, popozítří taky ne... No, pak už jo, ale roztomilá francouzština v kombinici s obohacujicím tělocvikem mi přece náladu nekazí.

neděle 2. května
Velice ráda bych řekla něco nanejvýš inteligentního a přínosného o Evropské unii, ale bohužel - většinu času se narozdíl od Vás, o společné Evropě přemýšlejících, zabývám svým ubohým a rozbouřeným žaludkem...


sobota 24.dubna

Je mi příšerně blbě, ale nikoho to očividně nezajímá, prostě trpim jako zvíře a to ještě musím zítra šplhat na Oblík...Taky jsme včera na turnaji ve florbale byly 4. a není snad nutné dodávat, že jsme měly být 1.


středa 21.dubna

Několik nových pěkných ukázek od Pulp a z filmu Láska nebeská jen pro Vaši potřebu v rubrice jen pro Vaší potřebu >>


pondělí 12. dubna

Takže kompletní schrnutí minulého týdne:
Madame Crahulique est arrivée. En France, c´était joli (plus joli que ici, bien sur). Taky jsem byla v kině na Velké rybě, c´était joli aussi (plus joli qu´en France, bien sur)


pátek 9. dubna

Ach jo, už se zas blíží ty Velikonoce...Máloco v roce mě tak irituje jako tyhle přiblblý svátky...


sobota 20. března

Krásná nová rubrika o tom, co všechno poslouchám. Skvělá příležitost pro ty všechny z vás, co mě napodobujete! Skvělá ukázka mého progresivního a vyspělého vkusu! ZDE


čtvrtek 18. března

To je krása - venku je tak pěkně a já zjišťuju, že se už bavim jenom o počasí. To je hrůza! A přitom venku je tak pěkně...


sobota 14. března

Tak jsem se přihlásila do tanečních, hoďte po mně kamenem.


čtvrtek 12. března

Pokud něco slyšíte a jste mými stálými návštěvníky (takové mám nejradši) , tak jste si jistě všimli změny mé úvodní "znělky". Ano, je to tak - Strokes vystřídali Blur, i když Blur mam stále radši...


sobota 21. února

Když to počítám, tak jsem za posledních 24 hodin nachodila asi 60 km. Děsný číslo pro člověka, co nemá rád turistiku.


středa 18.února

Tak se mi ňák vymazaly dvě poslední novinky (neptejte se jak) a musela jsem je napsat znovu. To mám těžký život a přitom nechci nic jiného než uhlédné a aktualizované stránky...


úterý 10.února

Už strašně dlouho hledám album PARKLIFE od BLUR.Pokud ho někdo máte a nechcete ho, můžete mi ho věnovat (popř. půjčit, když jste tak lakomí).


sobota 31. ledna

Jsem přiliš unavená, abych napsala rozumné slovo. Snad jen, že děkuju, že Vás už na mých stránkách (celkem) bylo přes 5000.


neděle 25. ledna

Úplně se stydim, že píšu až teď, ale celej leden jsem byla bud nemocná já nebo počítač nebo jsem byla v kině nebo na lyžáku. Takže se to snad dá omluvit. (O lyžáku již brzy více)