úterý 27. prosince

POZOR! POZOR! V tento slavnostní den si dovolujeme uveřejnit slavnostní výsledky 1. ročníku ankety martinka´s TOP SONG 2005! A to semo tamo i s úkázkami!


pondělí 26. prosince

Kdo by nechtěl k Vánocům masožravou kytku že?!
MMJ. Vánoce jsou svátky utrpení!


středa 7. prosince

Aneta Langerová? Co s ní pořád máte? Mě nudí k smrti...


neděle 27. listopadu

Další překlad, tentokrát hitu s úchvatným názvem Work Work Work (Pub, Club, Sleep) od The Rakes a začátek nové rubriky s názvem Album týdbe, kterou, jak naivně předpokládám, budu každý měsíc aktualizovat.


úterý 15. listopadu

Právě jsem přeložila skvělou píseň od mého posledního britského objevu The Rakes s názvem Strasbourg a nemám vůbec pochyb, ze je to nejen hudební, ale i literární skvost!


pondělí 14. listopadu

Ach, ten Sting hraje tak sofistikovaný pop! Kéž by takhle hráli všichni... (viz Brand New Day, Shape of My Heart apod.)


středa 9. listopadu

Mé dnešní internetové tipy:
- Vytvoř si vlastní skupinu! (něco pro nás bez talentu)
- Hovní puch! - ta nej metalová skupina na světě!


neděle 6. listopadu

Kromě toho, že zakládám Ligu proti legínům (bože, vy to nosíte?), taky začínám dávat dohromady žebříček nejnaléhavějších písní, co znám. Předem můžu slíbit, že to nebude veselý poslech.


neděle 30. října

Největší nevýhoda tadytěhle čachrů s časama je to, že mám většinu dne děsnej hlad. Taky jsem dnes v půd druhé ráno zjistila, že jméno MARTINA se ke mně možná vůbec nehodí! Co teď proboha s tím budu dělat?


neděle 16. října

V překladech je nově překlad mé v poslední době skoro nejoblíbenější písně - Tired of Being Sorry od Ringside a pak ještě Honest Mistake od The Bravery. Jo, angličtina, to je moje!


neděle 16. října

V překladech je nově překlad mé v poslední době skoro nejoblíbenější písně - Tired of Being Sorry od Ringside a pak ještě Honest Mistake od The Bravery. Jo, angličtina, to je moje!


středa 5. října

V pondělí začal nový židovský rok, takže doufám, že jste to všichni pěkně oslavili. Zase jsem o rok starší, dneska mi nějaký starší (a to tak, že dost!) pán řekl "Čau", tak já už nevím co si myslet...


pondělí 3. října

Nevím, co se to se mnou děje, ale celý včerejšek jsem jedla ananas, což je věc, co jsem v životě nedělala. Jsem netušila, že na starý kolena takhle zblbnu...


středa 28. září

Není nad to se celý den živit výhradně hamburgery. Taky jsem si dneska koupila další tílko, ve kterém si zas připadám k uzoufání sexy... Je to holt ve mně no!


neděle 25. září

Teda ten náš florbal, to je jízda! Jinak jsem teď úplně zblázněná do kapel Muse a Ringside - zkuste je taky!


středa 21. září

Tak konečně jsem dosáhla vysněné mety a do svého icq kontakt listu jsem si přidala známou osobnost - jedná se o pana FUXOFTa, což mé okolí zatím nedokázalo náležitě ocenit. Bože, lidi - co byste chtěli víc?


neděle 18. září

Hvězdné války jsou super! Já sice nikdy nerozuměla ději a nepochopila zápletku, ale stejně mi nic nepřijde tak zábavné jako celý den mluvit jako ten zelenej kašpar!


úterý 13. září

Tak ta andulka už umřela, můžete si za to sami!
Heslo týdne: Techno má styl, techno mád rajv, techno je všechno, techno je lajf!


neděle 11. září

Nechcete někdo za mazlíčka roztomilou andulku? A všímate si té mánie okolo icq? A toho kolik mam furt dotazů?


sobota 3. září

Tak prázdniny jsem zakončila tím, že jsem začla plést šály (nezdá se to, ale jde o moji oblíbenou zábavu). Je to zvláštní, ale poslední dobou mám problémy s udržením pozornosti... Že by zapracoval věk?


sobota 27. srpna

v překladech najdete skvělý text Everyday I Love You Less And Less od Kaiser chiefs. V pondělí mám narozky, takže POZOR na to! Taky už jsem konečně dopsala tu blbost. A dvd od Pulp je úžasné!


pondělí 22. srpna

Teda, já to tady aktualizuju! Ale to je všechno tim, že mam prace nad hlavu, furt jenom dřepim u počítače a přepisuju knihu, která naučí dospěláky číst stejně jako to Harry Potter naučil děcka... Těšte se!


pondělí 1. srpna

Ty jo, jedna moc v pořádný posteli a zase někam odtáhnu, a stejně jsem toho moc nenaspala...
Deskou měsíce se stává Employment od Kaiser Chiefs


pátek 22.července

Moc by mě zajímalo, jestli je hudební vkus dědičný. Pokud ano, je jasné, že se potvrzuje moje Teorie adoptovaného bratra...


neděle 17.července

Ty já jsem rychlík! Už mám napsanou reportáž z Beskyd! Čte se to moc hezky...
A nezapomínejte, že mám svátek!


sobota 16.července

Jsem zpátky z Beskyd. v Beskydách je krásně, doufám, že se tam už nikdy nevrátím. Můžete samozřejmě očekávat zasvěcenou (foto? asi ne) reportáž. Už vím o čem život a turismus je.


pátek 8.července

To je hrůza, když vás vaši fanoušci nutí psát sem novinky... Zavádím proto novou službu-novinky na přání. Tu dnešní má na svědomí Áda a zní takto: Zuzka+Jakub=VLNPPPPPPJK


pondělí 27. června/b>

Dostali se mi do rukou fotky mý vzdálený sestřenice s Mobym! Proto jsem taky celá bledá - závistí samozřejmě, rozhodně to není tím, že bych se nechtěla opalovat.
Mmj. Víte, že existuje hudební žánr zvaný Industrial?


úterý 21. června/b>

Soutěž o mně nejsympatičtější počítačové programy vyhrály: Real Player (hudba, video...), Morfeus a Opera (internetový prohlížeč). Ocenění samozřejmě obdrží hodnotné ceny.


pátek 17. června

Jen tak mimochodem stránky táborských Sunshine jsou báječně růžové! A testy Scio zas báječnou ukázkou toho, jak by testy vypadat neměly... Zejtra bude hnusně. Dejte na mě a nevycházejte z domu.


úterý 14. června

Přečtete si moc vtipný článek o pochodu smrti March to die, co podnikli nějací chlapci zapálení do cyklistiky. Taky prý teď hraju první ligu, vždycky mi bylo jasný, že na to mám. Když končí ta škola, jsou tu nové referáty.


neděle 12. června

Není nad to si po návratu z výletu posedět ve vlastní špíně (tj.ve vaně, samozřejmě)... Rozhodně si stáhněte Summer deviation od Moimir Papalescu&The Nihilists! Ach, nikdo se mnou nechce na Mobyho.


středa 8. června

Zajímavý paradox - každý měsíc si kupuju časopis o filmech a zároveň si nemůžu vzpomenout, kdy jsem v tom kině naposled byla... Tak kdo mě pozve? Nalákám Vás na to, že brzo budu mít stálé připojení?


středa 1. června

Včera jsem absolvovala první trénink pod vedením autorit DM (více na florbalistky.wz.cz), tady nejdete alespoň překlad Underwear od Pulp a nové vydání mé exkluzivní hitparády. A to za to stojí přeci, ne?


středa 25. května

Dneska jsem poprvé v životě byla na elektroléčbě, nic příjemnýho pokud se zrovna s oblibou nešťouráte v zásuvkách, na 650 voltů nejspíš stavěná nejsem a přitom hned vedle mají něco tak nevinného a lákavého jako vodoléčbu...


neděle 22. května

Právě jsem dočetla Babičku, to je opravdu odstrašující četba. Božena Němcová stvořila opravdové Opus dei.
(Věděla jsem , že mi ta latina jednou k něčemu bude)


pondělí 16. května

Kultůrní servis: Ach jo, Scissor sisters jsou tak dobří že je nikdy nikdo pořádně nedocení. Minority report je film, u kterého se Vám tají dech nad jeho rozpočtem. Chtěla bych mít takový vztah jako Milla Jovovich a Jeremy Davies v Million Dolar Hotel.


středa 4. května

Konečně si můžete přečíst můj oduševnělý fejeton v událostech nebo třeba překlad Charmless Man od Blur. Dnešní postřehy: Nesnáším focení, ale miluju Mobyho!


úterý 26. dubna

Jarvise Cockera zbožňuju odmalička, je to bůh! Důkazem jsou jeho texty k Different Class, hity jako Mis-shapes či F.E.E.L.I.N.G. C.A.L.L.E.D. L.O.V.E. jsou prostě věci, ve kterých se my, obyčejní lidé, vidíme.


pátek 22. dubna

Noví New Order jsou věru dobří! O víkend sem přepíšu můj všeuchvacující husto-fejeton na téma "Hustý". Objevila jsem v sobě literární talent nevídaných rozměrů, všici investigativní pisálkové se budou klepat strachy o své bydlo. (Tak teď fakt nevim, jestli i/y)


sobota 16. dubna

Mocný Práskače z Loun jsem včera skoro vykleply 3:2. ale o tom už víc na mojí nové doméně florbalistky.wz.cz (ještě tam nechoďte, nic tam neni). A novým background-hitem je 1985 od Manic Street Preachers.


úterý 12. dubna

Možná jsem trochu opožděná, každopádně v současnosti podnikám první pokusy o sblížení s programem icq. Úžasná myšlenka propojení celého světa mě věru fascinuje... Pokud to vyjde, brzo napíšu své číslo.


středa 6. dubna

Aby si Adéla nestěžovala, že tu není nic novýho, tak tu mám bonbónek pro všechny milovníky historie a zároveň dnes už kultovní fotku Dády a Marti >>


sobota 2. dubna

Omlouvám se, že to tady trochu zanedbávám, ale mám děsný práce s produkcí florbalových stránek našeho dream teamu. Taky mám vystavený 2 uchvacující obrazy v lounské Galerii XXL! Pokud jste je ještě neviděli, nezoufejte, dnes ta výstava skončila.


neděle 20. března

Tak jsem vymyslela báječnou věc a to sice, že se v brzkou dobu zamyslím nad včera proběhnuvšími Anděly. Bude to vážně seriózní úvaha, takže si musíte chvilku počkat.


středa 9. března

Ráda bych všem hudbomilným čtenářům doporučila poslech alba Adore od milé skupiny The Smashing Pumpkins. (Fakt nevim, proč jsem si dřív myslela, že podle toho názvu hrají nějaký heavy-death-fucking-metal...)


sobota 6. března

Konečně máme doma něco k jídlu, konečně jsem viděla lounský florbalisty vyhrát, konečně nová písnička - jasně že Victim is another name for lover, konečně konec.


středa 2. března

Obrázek týdne aneb Svět podle Dády a jeho představa o zavřaždění JFK použitá v jeho školním referátu. Chlapec je trochu umělec...


středa 23. února

Tak jsme vyhrály! Jak jinak, když za nás hrajou borci jako třeba já...
Jinak - hit týdne: Victim Is Another Name For Lover od Sunshine. Taky se mi líbí jejich zpěvák, mám holt prima vkus.


středa 17. února

v pátek nám držte palce, jedem si do Žatce - no, myslely jsme, že vyhrát, ale cos nám to udělala, Zuzko? - pro umístění... Budu mít post takovýho běhavýho blbečka, tak jsem na to zvědavá. Florbalu zdar!


neděle 6. února

Ty maturáky, to je věc! Většinu času se prostě mladý slušný člověk nestačí divit...


neděle 30. ledna

Zjistila jsem, že tak 50% svého života strávím na záchodě. Co to je? Průměr?


sobota 22. ledna

Určitě koukněte na Dr.Strangelove (aneb How I Learned To Stop Worrying And Love The Bomb) - skvělé, vtipné, úžasný Sellers, prostě dokonalé! (a že já tolik nechválim!)


sobota 15. ledna

Včera jsem měla ehm...zajímavý den. Zasvěcených doufám moc není a na tom rozhodně nehodlám nic měnit. Každopádně velký dík všem, co to se mnou přežili!


sobota 8. ledna

Spisovatel týdne: John Irving. Skupina týdne: New Order - nějaké texty najdete v překladech (můj oblíbený je Turn My Way) a deska týde: New Order - Get Ready >>


středa 5.ledna

Vítejte v roce 2005. Je to nepochybně skvělé, že 3. kalendářní rok existence těchto stránek začínáme v pozici nejmilovanějšího webu českého internetu. Díky za přízeň!