Jako první v galaxii nabízíme exkluzivní a autorizované rozhory s tajemnou osobou jménem martinkkaa, které poskytuje pouze exkluzivní zpravodajce listu martinka´s world Dagmar Opičkové, nositelce Nobelovy ceny za mír, novinařinu a skoky přes švihadlo.
Všechna práva vyhrazena. Jákekoliv kopírování, přepisování či veřejné publikovaní těchto textů se trestá odnětím svobody na 100 až 150 let.
rozhovor třetí, dne 28.srpna r. 2003
D.O.: Jak všichni víme, už se to blíží - zítra máš narozeniny a už půl roku se chystají báječné oslavy s ohňostroji na tvou počest. Mě by ale zajímalo, jako to prožívaš ty, co si od toho slibuješ a hlavně jak odoláváš té masové hysterii, která se kolem tebe v srpnu strhla.
martinka: Je pravda, že pro většinu mých příznivců jsou narozeniny opravdu jen dalším nezáživným dnem v jejich šedivém životě. U mě je to samozřejmě jinak. Máš pravdu - opravdu to prožívám. Jako obyčejně dva měsíce před 29. srpnem vůbec nespím a nejím, abych vypadala na svůj slavný den opravdu "jaksepatří".
O těch oslavách samozřejmě vím, ale jen netuším, zda stihnu všechny objet a pohovořit se svými příznivci. K té masové hysterii bych jen chtěla říct, že to není tak hrozné jako minulý srpen, kdy dav oslavující mé narozeniny zcela ucpal hlavní třídu v Londýně.
A co si od toho slibuji? Hlavně konec té nesmírné arogance starších k mé osobě. Prostě očekávám, že mi s odbitím 21.15 podají ruce, omluví se za všechny předchozí křivdy a začnou mi vykat.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rozhovor druhý, dne 5.července r. 2003
D.O.: Hodně lidí se mě ptá, kde nakupuješ ty své úžasné hadříky. Mohla bys nám odhalit alespoň nějaké malé tajemství tvého šatníku?
martinka: Díky, že se mě na to ptáš. Je pravda, že i můj šatník kdysi býval nudný a šedý jako nynější šatník mých příznivců. Osud mi však do cesty přivedl mého osobního stylistu Radima Kozlíka. Radim dost dá na oblečení východního stylu, takže od té doby spolu nakupujem jenom v pražském Socka Shopu na Ukrajinské třídě 47 a nemůžeme si to vynachválit. Každý kus je originál a navíc mají i příznivé ceny - 8 Kč za kilogram.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
rozhovor první, dne 13.června r. 2003
D.O.: Mohla nějak definovat svoj existenci?
martinka: Dřív jsem si myslela, že jsem ničím odlišná od svých spolužáků, ale pravda je jiná. Jsem stejná, ne -li horší. Po pravdě řečeno, jsem plivanec do očí všech slušných lidí. (dušený vzlykot, osamělost, věčné zatracení)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------