Na této stránce Vás seznámíme se členy martinka´s teamu. Jsou to lidé díky nimž vaše oblíbenkyně vypadá, tak jak vypadá, mluví, tak jak mluví, nosí to, co nosí a má tolik příznivců, kolik má (nepočítaně).


jméno zaměstnání osobní údaje

Marie Oslíková

osobní asistenka slečny Vernerové

věk mezi 70 a smrtí, typická stará panna, zahořkla poté, co ji její první přitel opustil, aby vzápětí svedl jejího otce. Známá svoji láskou ke zvířatům, dokáže snít i tři psy denně. Z pracovního hlediska tichá a diskrétní, občas vyřizuje poštu slečny Vernerové. Poznávací znamení: na krku nosí uschlou kočičí pracku. Nosí drdol a v létě ji otékají nohy.

Radim Kozlík

osobní stylista slečny Vernerové

nejpřitažlivější muž teamu, bohužel homosexuální. V dětství ho zneužívala sousedova kočka a v důsledku toho si vypěstoval odpor k samicím jakéhokoli živočišného druhu. Poznávací znamení: nehty a rty nalakované odstínem sweet pinky, přezdívka: Lady Avonová

Dagmar Opičková

sekretářka a důvěrnice slečny Vernerové

ctihodná žena dobrých mravů, slečnu vernerovou zná prakticky od narození. Nositelka nobelovy ceny za mír novinařinu a skoky přes švihadlo. Libuje si v kalhotových kostýmcích z kůže malých roztomilých králíčků. Poznávací znamení: skvrna velikosti mexického dolaru za pravým uchem, zelené tetování na 99,8 procentech těla.

Slávek Prasátko

čistič bot slečny vernerové

začínal jako čistič bot j.f.keneddyho, postupně se vypracoval až na čističe bot slečny vernerové. v 5 letech si nechal amputovat zápěstí a voperovat si místo něj místo něj má lahvičku s leštěnkou na boty. poznávací znamení: při práci si olizuje ucho, šilhá na všechny tři oči.